Deze functie is vervuld in maart 2021. Wil je – op wat voor manier ook – samenwerken met of als vrijwilliger werken voor KUNSTaandenRIJN, neem dan beslist contact op, dan verkennen we samen de mogelijkheden

KUNSTaandenRIJN zocht een enthousiaste vrijwilliger voor het coördineren en organiseren van onze exposities.

Onze stichting organiseert sinds drie jaar exposities bij ondernemers, waarbij wij kunstenaars uit Woerden en omgeving de gelegenheid bieden om hun werk te laten zien op een aantrekkelijke locatie waar publiek aanwezig is. Tot nu toe was de aanpak dat de geëxposeerde werken 6 maanden bleven hangen en ging het altijd over schilderijen en foto’s. Hiernaast een voorbeeld van een expositie bij Kooijman Interieur.

Jouw taken

Je overlegt met ondernemers en kunstenaars over hun wensen en mogelijkheden en zoekt naar een optimale match. Je maakt concrete afspraken over de exposities, zoals over de data, een eventuele feestelijke opening, publiciteit, wie doet wat, etc.

Wanneer past dit bij jou?

Bij KUNSTaandenRIJN staat het plezier voorop. Wij willen dat onze vrijwilligers energie halen uit het werk voor en met KUNSTaandenRIJN. Daarom geven we je ook veel vrijheid bij het inrichten van je werk. Vrijwilligerswerk is niet vrijblijvend, al wordt het niet met geld beloond. Maar je moet er zelf ook wat voor terugkrijgen. Wat dat is, weet je zelf natuurlijk het beste.

Maakt dit het leuk voor jou misschien:

  • de contacten die je legt met ondernemers en kunstenaars?
  • de voldoening dat je iets voor elkaar hebt gekregen?
  • de blijdschap bij een feestelijke opening?
  • hoe je zelf in de belangstelling kan komen als organisator?

Wat bieden wij?

  • Een inwerkperiode waarbij wij jou op gang helpen en adviseren
  • Een zelfstandige functie met veel vrijheid en eigen verantwoordelijkheid
  • Een klankbord als je behoefte hebt aan overleg of afstemming
  • Praktische hulp bij het inrichten van de exposities door onze andere vrijwilligers

Mail ons als je belangstelling hebt voor deze functie, of als je eerst wat meer informatie wilt.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.